Aktualności

Puchar Orki

W sobotę 17 marca na pływalni w Grudziądzu odbyły się zawody pływackie „IX Grudziądzki Puchar Orki” na starcie stanęli również nasi zawodnicy: Justyna Otremba Oliwia Dzikiewicz Paulina Kozłowska Rafał Lipka […]

• Adam Maciejewski

Start naszych zawodników był udany i zajęli wiele czołowych lokat. Najlepiej wypadła Justyna Otremba, która w swojej kategorii wiekowej zajęła I miejsce i z wynikiem 2,22,86 (suma czasów za 4 starty) pobiła o prawie 5 s rekord zawodów należący do Agaty Mańczak (Astoria Bydgoszcz), Oliwia Dzikiewicz zajęła II m (2,34,03), Paulina Kozłowska V miejsce (2,45,58), Rafał Lipka V miejsce 2,49,28 Karolina Krajewska V miejsce (5,32,48), Radosław Jóźwiak III miejsce 4,27,21, Rafał Swinarski VI miejsce (4,33,94). Ponadto Rafał został wyróżniony pucharem za najwartościowszy wynik wśród chłopców (100 m st klas.)