Archiwum z Listopad, 2015

Aktualności

Mali Mistrzowie

Ważnym sportowym wydarzeniem był start naszych zawodników na zawodach Mali Mistrzowie 21.11.2015 w Grudziądzu. Łącznie w zawodach startowało 291 zawodników, reprezentujących 20 klubów pływackich. MTKP Delfin Toruń reprezentowało 29 zawodników, […]

Ważnym sportowym wydarzeniem był start naszych zawodników na zawodach Mali Mistrzowie 21.11.2015 w Grudziądzu.

Łącznie w zawodach startowało 291 zawodników, reprezentujących 20 klubów pływackich. MTKP Delfin Toruń reprezentowało 29 zawodników, z roczników 2002-2005. Dla części osób był to pierwszy start, w którym reprezentowali barwy naszego klubu, poprawiając swoje rekordy życiowe.

Razem zdobyliśmy 11 medali – 2 złote, 5 srebrnych, 4 brązowe.

Medale zdobyli:

  • Danuta Wiecińska
    I miejsce 100 m st. klasycznym
  • Hubert Brończyk
    III miejsce 100 m st. dowolnym
    III miejsce 100 m st. grzbietowym
  • Krystian Busz
    II miejsce 100 m st. dowolny
    I miejsce 50 m st. motylkowym
  • Marcelina Żak
    II miejsce 100 m st. klasycznym
  • Oliwia Wiesiak
    II miejsce 100 m st. motylkowym
  • Anastazja Zięba
    III miejsce 100 m st. motylkowym
  • Michał Sosnowski
    II miejsce 100 m st. klasycznym
  • Mikołaj Kamiński
    III miejsce 100 m st. klasycznym

II miejsce Sztafeta 4×50 m st. dowolnym chłopców

Nasi zawodnicy po raz kolejny potwierdzili dobrą formę i przygotowanie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Aktualności, Bażyńskich

Zgłoszenie na zawody „Mali Mistrzowie” 21.11.2015 w Grudziądzu

Zgłoszenie na zawody „Mali Mistrzowie”  21.11.2015 w Grudziądzu, MTKP Delfin Toruń grupa Bażyńskich

  1. Brończyk Hubert
    100 kr, 100 grzb,
  2. Busz Krystian
    100 kr, 50 de,
  3. Chmurzyńska Wiktoria
    100 kr, 50 de,
  4. Domeracka Weronika
    100 kr,
  5. Dunajska Ida
    100 kr, 100 klas,
  6. Kocyk Amelia
    25 kr, 25 grzb,
  7. Lewicki Maciej
    100 kr,
  8. Małkowski Hubert
    100 kr, 100 klas,
  9. Molińska Jessica
    100 grzb, 100 klas,
  10. Sosnowski Piotr
    100 kr,
  11. Wiecińska Danuta
    100 kr, 100 klas,
  12. Wiesiak Oliwia 7.06.2005
    100 klas, 50 de,
  13. Zięba Anastazja
    100 kr, 50 de,
  14. Żak Marcelina
    100 klas, 100 kr,

Sztafeta 4×50 kr dz 2004-2006

4×50 kr chł 2004-2006

Zbiórka na wyjazd na zawody:

  • godz. 10.00 parking ul. Wyszyńskiego,
  • godz. 10.15 parking przy Lidlu ul. Bażyńskich

Klub zapewnia transport, opłata startowa 30 zł po stronie rodziców.

Proszę pamiętać o zabraniu badań lekarskich i licencji zawodniczych.

Aktualności, Bażyńskich

Zgłoszenie do Grand Prix Polski w Pływaniu

Zgłoszenie do Grand Prix Polski w Pływaniu
Zawody Kwalifikacyjne do Mistrzostw Europy w Netanya
21-22.11.2015 Poznań

Kamila Żabińska

  • I blok – 100 m st. klasycznym,
  • II blok – 200 m st. klasycznym, 50 m st. dowolnym,
  • III blok – 50 m st. klasycznym,

Andrzej Wieciński

  • I blok – 100 m st. klasycznym,
  • II blok – 200 m st. klasycznym,
  • III blok – 50 m st. klasycznym, 400 m st. dowolnym,

Katarzyna Kujawska

  • I blok – 100 m st. klasycznym, 100 m st. zmiennym,
  • II blok – 200 m st. klasycznym,
  • III blok – 50 m st. klasycznym, 200 m st. zmiennym,
Aktualności, Bażyńskich

Zgłoszenie na zawody „Pływam na medal” 13.11.2015 w Toruniu

  1. Brończyk Hubert
    50 kr, 200 kr,
  2. Banasiak Hubert
    50 kr, 50 grzb,
  3. Busz Krystian
    100 grzb, 400 kr,
  4. Domeracka Weronika 18.09.2006
    50 kr, 50 klas,
  5. Dunajska Ida
    50 kr, 50 klas,
  6. Kalinowski Michał
    100 klas, 100 grzb,
  7. Kocyk Amelia
    25 kr, 25 klas,
  8. Lewicki Maciej
    50 kr, 50 grzb,
  9. Małkowski Hubert
    50 kr, 50 klas,
  10. Martin-Woźniak Wiktor
    100 klas, 400 kr,
  11. Politowski Filip 2.04.2005
    50 kr, 50 grzb,
  12. Pośpiech Nikodem 13.04.2006
    50 kr,
  13. Sosnowski Piotr 12.09.2006
    50 kr, 50 grzb,
  14. Wiecińska Danuta
    200 kr, 50 klas,
  15. Wieciński Andrzej
    100 klas, 400 kr,
  16. Zięba Anastazja
    50 kr, 50 de,
  17. Żabińska Kamila
    100 kr, 100 de,
  18. Żak Marcelina
    100 klas, 200 zm,

Zawody rozpoczynają się dla zawodników:
–  godz. 8.30, basen Bażyńskich

Opieka trener Wojciech Dorożyński, opłata startowa 30 zł po stronie zawodników.

Proszę pamiętać o zabraniu badań lekarskich i licencji zawodniczych.