Aktualności

Puchary z Inowrocławia

W dniu 10.11.2012 startowaliśmy w XVI Mistrzostwach Inowrocławia w pływaniu. MTKP Delfin Toruń reprezentowało 28 zawodników, z przedziału roczników 1997-2002.

Był to kolejny bardzo udany start dla naszych zawodników, którzy po raz kolejny pokazali wysoki poziom pływania. Organizator ufundował medale dla trzech najlepszych zawodników w każdej kategorii wiekowej wg tabeli wielobojowej. Ufundowane zostały również puchary za najlepszy wynik punktowy w każdej kategorii wiekowej na podstawie tabeli wielobojowej.

Dwójka naszych zawodników, okazała się być najlepsza w swoich kategoriach i zdobyła puchary.
W roczniku 2001 był to Michał Kalinowski (grupa Bażyńskich) oraz Krzysztof Kwiatkowski w roczniku 1997 (grupa Wyszyńskiego). Pozostali zawodnicy, również wypadli bardzo dobrze, część z nich zdobyła medale oraz wygrywała swoje konkurencje pływackie.

Dla 3 zawodniczek były to pierwsze zawody pływackie, debiut był bardzo udany. Medale zdobyli:

  • Michał Kalinowski – I miejsce rocznik 2001
  • Oliwia Szczygieł – II miejsce rocznik 2000
  • Krzysztof Kwiatkowski – II miejsce rocznik 1997
  • Jędrzej Malinowski – III miejsce rocznik 1997
  • Bartosz Olewnik – II miejsce rocznik 1999

Wyniki

Galeria

Gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów!

Komentarze wyłączone

Komentowanie wyłączone.