Aktualności

Podział na grupy na obozie w Bachotku

Poniżej przedstawiamy podział uczestników obozu w Bachotku na grupy.

GRUPA A

  1. Banasiak Hubert
  2. Cięgotura Filip
  3. Kowalski Maksym
  4. Krajniewski Karol
  5. Kur Michał
  6. Lewko Filip
  7. Michalak Jakub
  8. Nowak Jakub
  9. Panek Mateusz
  10. Seliwiak Mikołaj
  11. Sinacki Filip
  12. Naliński Mikołaj
  13. Wieluński Bartosz
  14. Wietrzykowski Aleksander

wychowawca:
Pawłowska Izabela 606-951-313

GRUPA B

  1. Aranowska Julia
  2. Frankiewicz Martyna
  3. Hadrysiak Dominika
  4. Kiziuk Alicja
  5. Kocyk Amelia
  6. Kosewska Zofia
  7. Lewicka Oliwia
  8. Maruszak Weronika
  9. Pawłowska Amelia
  10. Pyrzyńska Wiktoria
  11. Sipko Daria
  12. Skomra Julia
  13. Sowińska Anna
  14. Zięba Anastazja

wychowawca:
Zalewska Agnieszka 691-916-760

GRUPA C

  1. Barwiński Jan
  2. Bojanowski Miłosz
  3. Celmer Mateusz
  4. Ciuryło Mikołaj
  5. Dorau Mateusz
  6. Guss Kacper
  7. Hofman Eryk
  8. Kowalski Filip
  9. Lewandowski Sebastian
  10. Megger Mikołaj
  11. Michałowski Ryszard
  12. Osmański Stanisław
  13. Pawlikowski Krystian
  14. Sosnowski Piotr
  15. Szymański Paweł

wychowawca:
Kamiński Robert 501-349-083

GRUPA D

  1. Bukowski Tomasz
  2. Dorożyńska Julia
  3. Kamiński Bartosz
  4. Kamiński Tymon
  5. Kruszewski Adrian
  6. Kucharski Piotr
  7. Mierzwa Jan
  8. Przygocki Dawid
  9. Pyrzyński Daniel
  10. Siemieniecki Damian
  11. Skoniecka Kornelia
  12. Sosnowski Michał
  13. Stefański Sebastian
  14. Stelmach Wiktor
  15. Stempnik Maja

wychowawca:
Dorożyński Wojciech 504-009-771

GRUPA E

  1. Chmurzyńska Wiktoria
  2. Fabiszewski Jakub
  3. Guz Dominika
  4. Halecka Helena
  5. Jabczyński Michał
  6. Kramer Lena
  7. Lewko Krzysztof
  8. Lipertowicz Weronika
  9. Łapicka Julia
  10. Mokański Aleksander
  11. Neumann Martyna
  12. Nowak Paulina
  13. Prus Paweł
  14. Sowiński Michał
  15. Zielke Konrad

wychowawca:
Nowicki Dawid 793-484-378

GRUPA F

  1. Hincz Nikodem
  2. Kiziuk Piotr
  3. Kruszkowski Kacper
  4. Lewczak Maksymilian
  5. Maciołek Jakub
  6. Naliński Jakub
  7. Osmański Stanisław
  8. Pozorski Igor
  9. Pozorski Konrad
  10. Rutkiewicz Marcin
  11. Słupczyński Marcel
  12. Smulikowski Jakub
  13. Szreiber Maksym
  14. Śledź Marcin
  15. Zakurzewski Patryk

wychowawca:
Miler Piotr 663-044-999

GRUPA G

  1. Bukowski Wojciech
  2. Czerwionka Krzysztof
  3. Goździński Artur
  4. Guz Jakub
  5. Halecka Matylda
  6. Jarmiłko Bartosz
  7. Kamińska Zuzanna
  8. Kamiński Mikołaj
  9. Koperska Wiktoria
  10. Kosewska Alina
  11. Lewandowska Zofia
  12. Nowak Mikołaj
  13. Piasek Adam
  14. Sojak Stanisław
  15. Wiklendt Tymon

wychowawca:
Wiklendt Sławomir 509-226-124

kierownik:
Bukowski Maciej 607-038-545

Komentarze wyłączone

Komentowanie wyłączone.