Aktualności

[Aktualizacja] Nasi zawodnicy jadą na najważniejsze zawody pływackie w Polsce

Rozpoczęły się wakacje, a treningi trwają nadal. Zawodnicy naszego klubu ciężko trenują gdyż przed nimi udział w Mistrzostwach Polski juniorów. Jest to wyczekiwany moment przez trenerów oraz ich zawodników aby […]

Rozpoczęły się wakacje, a treningi trwają nadal. Zawodnicy naszego klubu ciężko trenują gdyż przed nimi udział w Mistrzostwach Polski juniorów. Jest to wyczekiwany moment przez trenerów oraz ich zawodników aby spróbować swoich sił z najlepszymi zawodnikami z całej Polski. Zawody będą trwały trzy dni. Jest to nie tylko duży wysiłek fizyczny, ale także finansowy. Wyjazd na zawody odbędzie się dzięki dofinansowaniu przez gminę Miasta Toruń

15 – 17.07.2016 Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 15 lat – Lublin

  • Martyna Gąsowska
  • Wiktoria Koperska
  • Kamila Żabińska
  • Krystian Busz
  • Michał Kalinowski
  • Andrzej Wieciński,

19 – 21.07.2016 XXII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Letnie Mistrzostwa polski Juniorów 17-18 lat Opole

  • Borys Marcinkowski
  • Daria Ziółkowska

15 – 17.07.2016 Mistrzostwa Polski Juniorów 16 letnich Ostrowiec Świętokrzyski

  • Katarzyna Kujawska

 

20 lipca 2016: Aktualizacja galerii.

Komentarze wyłączone

Komentowanie wyłączone.