Aktualności

Podział na grupy na obozie w Wądzyniu

Grupa 1
trener: Sławomir Wiklendt tel. 509 226 124

  1. Bukowski Wojciech
  2. Bzdyra Kinga
  3. Czerwionka Krzysztof
  4. Goździński Artur
  5. Guz Dominika
  6. Hincz Nikodem
  7. Jarmiłko Bartosz
  8. Kłosiński Jan
  9. Kruszkowski Kacper
  10. Maciołek Jakub
  11. Naliński Jakub
  12. Piasek Adam
  13. Pozorski Igor
  14. Pozorski Konrad
  15. Smulikowski Jakub
  16. Sojak Stanisław
  17. Szreiber Maksym
  18. Wiklendt Tymon

Grupa 2
trener: Piotr Miler tel. 663 044 999

  1. Binkowski Jakub
  2. Chmurzyńska Wiktoria
  3. Dokucka Agata
  4. Jędryczka Błażej
  5. Kiziuk Piotr
  6. Kramer Lena
  7. Kruszewski Adrian
  8. Kucharski Piotr
  9. Kurach Anastazja
  10. Lewko Krzysztof
  11. Łapicka Julia
  12. Łukiewicz Szymon
  13. Osmański Stanisław
  14. Przygocki Dawid
  15. Słupczyński Marcel
  16. Stefański Sebastian

Grupa 3
trener: Wojciech Dorożyński tel.

  1. Bąk Izabela
  2. Buczkowska Klaudia
  3. Bukowski Tomasz
  4. Dorożyńska Julia
  5. Frańczak Luiza
  6. Kowalski Filip
  7. Mierzwa Jan
  8. Pawłowska Amelia
  9. Piasek Jan
  10. Pyrzyński Daniel
  11. Siemieniecki Damian
  12. Skoniecka Kronelia
  13. Sosnowski Michał
  14. Stempnik Maja

Grupa 4
trener: Patryk Zatorski tel. 518 988 855

  1. Bojanowski Miłosz
  2. Celmer Mateusz
  3. Dołgań Szymon
  4. Dziopa Ziemowit
  5. Fabiszewski Jakub
  6. Guss Kacper
  7. Lewandowski Sebastian
  8. Lewicki Maciej
  9. Politowski Filip
  10. Sosnowski Piotr
  11. Szymański Paweł
  12. Tomczuk Krzysztof
  13. Truszczyński Hubert
  14. Wesołowski Szymon

Grupa 5
trener: Robert Kamiński tel. 501 349 083

  1. Adamski Dawid
  2. Ciuryło Mikołaj
  3. Domolewski Mateusz
  4. Józefowicz Bartłomiej
  5. Kamiński Bartosz
  6. Kamiński Tymon
  7. Krajniewski Karol
  8. Kulis Karol
  9. Majewski Jakub
  10. Megger Mikołaj
  11. Michalak Jakub
  12. Nawrocki Antoni
  13. Seliwiak Mikołaj
  14. Stachurski Kacper
  15. Stelmach Wiktor

Grupa 6
trener: Izabela Pawłowska tel. 606 951 313

  1. Andrzejewski Bartosz
  2. Aranowska Julia
  3. Chmurzyński Kacper
  4. Kalinowska Aleksandra
  5. Kocyk Amelia
  6. Kosewska Zofia
  7. Kowalski Maksym
  8. Kur Michał
  9. Lewko Filip
  10. Naliński Mikołaj
  11. Nowak Jakub
  12. Orłowski Stanisław
  13. Rudziński Jan
  14. Truszczyński Jędrzej

Grupa 7
trener: Agnieszka Zalewska tel. 691 916 760

  1. Aranowska Nadia
  2. Bojarska Dominka
  3. Dębińska Sara
  4. Dorożyńska Zuzanna
  5. Dziwulska Nadia
  6. Jasik Zuzanna
  7. Kiziuk Alicja
  8. Nawrocka Helena
  9. Olszewska Iga
  10. Piątkowska Marcelina
  11. Puzinowska Aleksandra
  12. Pyrzyńska Wiktoria
  13. Rudzińska Maria
  14. Skomra Julia
  15. Zielke Pola

kierownik: Maciej Bukowski tel. 607 038 545

Komentarze wyłączone

Komentowanie wyłączone.