Aktualności, ZSMEiE

Obóz Zakopane 2017

Grupa 6 zawodników naszego klubu w drugim tygodniu ferii, uczestniczyła w obozie przygotowawczym do Mistrzostw Polski w Zakopanem. Nasi zawodnicy przygotowywali się na obiektach Centralnego Ośrodka Sportu – Ośrodek Przygotowań […]

Grupa 6 zawodników naszego klubu w drugim tygodniu ferii, uczestniczyła w obozie przygotowawczym do Mistrzostw Polski w Zakopanem.

Nasi zawodnicy przygotowywali się na obiektach Centralnego Ośrodka Sportu – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem.

Każdego dnia zawodnicy rozpoczynali dzień od porannego treningu, następnie odpoczynek, trekking w górach, co drugi dzień popołudniowy trening i wieczorne zajęcia na sali.

Był to naprawdę intensywny czas przygotowań dla naszych zawodników.

Trening wysokogórski jest obecnie uznany za skuteczny środek zwiększający efektywność pracy podstawowych układów funkcjonalnych organizmu, podnosząc poziom przygotowania zawodników.

Efekty treningu wysokogórskiego w dyscyplinach wytrzymałościowych, a do takich zalicza się pływanie przekładają się na wyniki sportowe uzyskiwane podczas zawodów rozgrywanych na niższych wysokościach

Komentarze wyłączone

Komentowanie wyłączone.