Aktualności

Medalowa Gabrysia. Mistrzostwa Polski w pływaniu „Sprawni Razem” Lublin 01-02.04.2017

Gabrysia Michałowska wystartowała w Mistrzostwach Polski w Pływaniu Związku Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni Razem”. Wszystkie starty udały się jej wyśmienicie. Poprawione zostały wszystkie rekordy życiowe. Łupem Gabrysi padły trzy medale: dwa […]

Gabrysia Michałowska wystartowała w Mistrzostwach Polski w Pływaniu Związku Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni Razem”. Wszystkie starty udały się jej wyśmienicie. Poprawione zostały wszystkie rekordy życiowe. Łupem Gabrysi padły trzy medale: dwa złote i jeden srebrny.

Drugie miejsce zostało wywalczone na dystansie 200 m st. dowolnym w kategorii Open, natomiast złote medale w kategorii wiekowej 14-16 lat na dystansie 100 m stylem dowolnym i grzbietowym.

Na dodatek Gabrysia ustanowiła nowy Rekord Polski w swojej kategorii wiekowej na 100 m stylem grzbietowym.

Na zakończenie zawodów zostły wręczone nagrody dla najlepszych zawodników. Gabrysia odebrała puchar i upominki dla najlepej zawodniczki w kategorii wiekowej.