Aktualności

Mistrzostwa Młodzików 12 lat

Długo czekaliśmy na tak dobry występ drużynowy na zawodach rangi centralnej, jaki osiągnęła trójka naszych zawodników podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików 12 lat w dniach 9-10.06.2017 w Bydgoszczy. Zawody te składają […]

Długo czekaliśmy na tak dobry występ drużynowy na zawodach rangi centralnej, jaki osiągnęła trójka naszych zawodników podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików 12 lat w dniach 9-10.06.2017 w Bydgoszczy.

Zawody te składają się z dwóch etapów: I rundy eliminacyjnej, a następnie z zawodów finałowych II rundy, na których nasz klub reprezentowali: Danuta Wiecińska, Anastazja Zięba, Hubert Małkowski.

Podczas tych zawodów zdobyliśmy 6 medali (2 złote, 2 srebrne, 2 brązowe), zajmując 5 miejsce w kategorii wiekowej 12 lat.

W klasyfikacji chłopców 2 miejsce zajął Hubert Małkowski, który zdobył 4 medale (2 złote, 2 srebrne).

Na uwagę zasługuje progresja wyników jaką w ciągu 3 miesięcy osiągnęli ci zawodnicy, bo w zawodach I rundy startowali w tych samych konkurencjach. Wszystkie swoje rekordy poprawiła Anastazja Zięba, która zdobyła medal brązowy na 200 m st. zmiennym progresja 107%, w pozostałych startach osiągnęła następujący postęp, 100 m st. motylkowym progresja 113%, 100 m st. dowolnym 109%, 400 m st. dowolnym 111%.

 • Danuta Wiecińska
  • III miejsce na 400 m st. dowolnym,
 • Hubert Małkowski
  • I miejsce na 100 m st. klasycznym,
  • I miejsce na 200 m st. klasycznym,
  • II miejsce na 100 m st. dowolnym,
  • II miejsce na 400 m st. dowolnym,
 • Anastazja Zięba
  • III miejsce na 200 m st. zmiennym,

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Komentarze wyłączone

Komentowanie wyłączone.