Aktualności

Obóz sportowy

Grupa zawodników 15 naszego klubu, uczestniczyła w obozie sportowym w Olsztynie i Kraśniku. Dla 8 zawodników są to zgrupowania przygotowujące do Mistrzostw Polski Juniorów, które odbędą się w Opolu, Olsztynie […]

Grupa zawodników 15 naszego klubu, uczestniczyła w obozie sportowym w Olsztynie i Kraśniku. Dla 8 zawodników są to zgrupowania przygotowujące do Mistrzostw Polski Juniorów, które odbędą się w Opolu, Olsztynie i Warszawie.

Nasi zawodnicy przygotowywali się na obiektach Wodnego Centrum Rekreacyjno – Sportowego „Aquasfera” Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie i odkrytym basenie 50 m Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kraśniku.

Każdego dnia zawodnicy rozpoczynali dzień od porannego treningu, następnie odpoczynek, trening na lądzie i popołudniowy trening.

Był to naprawdę intensywny czas przygotowań dla naszych zawodników.

Razem z naszymi zawodnikami przygotowywała się również Wiktoria Niewiadomska, która na co dzień mieszka i trenuje w Irlandii w Kingdom swimming club w Tralee http://kingdomswimmingclub.ie/

Wiktoria uczestniczyła w poprzednich przygotowaniach na obozie zimowym i tak jej to się spodobało, że postanowiła kolejne przygotowania do Mistrzostw Irlandii zrealizować z naszymi zawodnikami.

Komentarze wyłączone

Komentowanie wyłączone.