Aktualności, ZSMEiE

Trening na pożegnanie basenu Bażyńskich

W związku planowaną modernizacją i rozbudową basenu na ul. Bażyńskich w dniach 29-30.12.2017 r. trenerzy wraz z zawodnikami naszego klubu zorganizowali zajęcia otwarte w ramach uroczystego pożegnania basenu MOSiR. W […]

W związku planowaną modernizacją i rozbudową basenu na ul. Bażyńskich w dniach
29-30.12.2017 r. trenerzy wraz z zawodnikami naszego klubu zorganizowali zajęcia otwarte w ramach uroczystego pożegnania basenu MOSiR.

W ramach treningu zaprezentowane zostały umiejętności sportowe i pokaz techniki pływania naszych zawodników. Była to okazja do wspólnego treningu zawodników trenujących na co dzień na 5 różnych basenach na terenie Torunia. Podczas zajęć zostały zaprezentowane również ćwiczenia na sali, dotyczące stretchingu w połączeniu z ćwiczeniami siłowymi oraz metodami relaksacji.

W opinii koordynatora ze strony Urzędu Miasta, zajmującego się organizacją Dni Otwartych na basenie przy ul. Bażyńskich, zajęcia zorganizowane przez nasz klub jakościowo wypadły najlepiej na tle innych toruńskich klubów pływackich, była to okazja również przypomnieć o najważniejszych sukcesach naszych zawodników. W treningu brała udział nasza była zawodniczka, Justyna Otremba, rekordzistka Polski juniorów w pływaniu.

Na basenie Bażyńskich przez 9 lat grupa naszych zawodników uczestniczyła w treningach pływackich, jak również ćwiczeniach na sali.

Prace nad basenem w nowej odsłonie rozpoczną się w 2018 roku i potrwają około 2 lata.

Komentarze wyłączone

Komentowanie wyłączone.