Aktualności

Indywidualne Mistrzostwa Województwa w Rypinie

W dniu 27.01.2018 nasi zawodnicy uczestniczyli w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Rypinie. Był to bardzo udany start naszych zawodników, w 4 kategoriach wiekowych zdobyliśmy łącznie 21 medali (11 złotych, […]

W dniu 27.01.2018 nasi zawodnicy uczestniczyli w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Rypinie.

Był to bardzo udany start naszych zawodników, w 4 kategoriach wiekowych zdobyliśmy łącznie 21 medali (11 złotych, 4 srebrne, 6 brązowych).

Na szczególne uznanie zasługują zawodnicy z roczników 2005-2006, bo w tej kategorii wiekowej zdobyliśmy I miejsce w województwie.

W klasyfikacji chłopców 16 lat i starsi I miejsce zajął Andrzej Wieciński, a w kategorii chłopców 12-13 lat II miejsce zdobył Hubert Małkowski, a III miejsce zajął Piotr Gilewski.

Wynik uzyskany przez Huberta Małkowskiego na 50 m st. klasycznym daje mu w tej chwili 4 pozycję w rankingu w tej konkurencji.

W rywalizacji sztafet, w kategorii wiekowej 10-13 lat zdobyliśmy I miejsce w konkurencji 4×50 stylem dowolnym, skład sztafety: Anastazja Zięba, Danuta Wiecińska, Hubert Małkowski, Piotr Gilewski.

Pozostali nasi zawodnicy, znacząco poprawili swoje rekordy życiowe.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Medalisci Mistrzostw Województwa Kujawso-Pomorskiego Rypin 2018

  • Bagrowski Karol
    • 50 dowolnym złoty medal
    • 100 dowolnym srebrny medal
    • 100 zmiennym brązowy medal
  • Gilewski Piotr
    • 50 dowolnym złoty medal
    • 100 dowolnym złoty medal
    • 100 zmiennym srebrny medal
  • Kruszewski Adrian
    • 400 dowolnym srebrny medal
    • 200 grzbietowym brązowy medal
  • Kujawska Katarzyna
    • 100 motylkowym złoty medal
    • 100 zmiennym srebrny medal
    • 200 zmiennym brązowy medal
  • Małkowski Hubert
    • 50 dowolnym brązowy medal
    • 100 dowolnym srebrny medal
    • 50 klasycznym złoty medal
    • 100 klasycznym srebrny medal
  • Wieciński Andrzej
    • 100 klasycznym złoty medal
    • 200 klasycznym złoty medal
    • 100 zmiennym złoty medal
    • 200 zmiennym złoty medal
    • Puchar burmistrza Rypina dla najlepszego zawodnika
  • Ziemba Anastazja
    • 100 motylkowym złoty medal
  • Sztafeta 4×50 mix dowolnym złoty medal
    • Małkowski Hubert
    • Gilewski Piotr
    • Zięba Anastazja
    • Wiecińska Danuta

Komentarze wyłączone

Komentowanie wyłączone.