Aktualności

Kadra Młodzików

Zawodnik naszego klubu Hubert Małkowski, został powołany do Kadry Wojewódzkiej Młodzików w roku 2018.

W składzie rezerwowym Kadry jest Anastazja Zięba i Piotr Gilewski.

To kolejni zawodnicy, którzy przez ten awans potwierdzają dobre przygotowanie, wysoki poziom szkolenia i zaangażowania naszych zawodników.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku członkiem kadry był Hubert Brończyk, który dobrze wykorzystał swoją szansę, uczestniczył we wszystkich zaplanowanych zgrupowaniach sportowych.

Do kadry woj. młodzików kwalifikuje się 5 zawodniczek i 5 zawodników 12-13 lat, którzy w roku kalendarzowym poprzedzającym powołanie uzyskali najwyższą sumę punktów FINA 2011 (czasy z megatiming.pl) za dwa starty (konkurencja obowiązkowa 200 metrów stylem zmiennym + wybrana konkurencja na dystansie od 50 do 800 metrów). Według tych samych zasad powoływana jest także rezerwa (5 zawodniczek i 5 zawodników).

Serdecznie gratulujemy.

Komentarze wyłączone

Komentowanie wyłączone.