Aktualności

Mistrzostwa Młodzików I runda

Tegoroczne zmagania zawodników 12, 13 lat, rozpoczęły się w naszym województwie, zawodami w ramach Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Bydgoszczy w dniach 16-17.03.2018 Ponownie nasi zawodnicy bardzo dobrze się zaprezentowali, rywalizując i […]

Tegoroczne zmagania zawodników 12, 13 lat, rozpoczęły się w naszym województwie, zawodami w ramach Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Bydgoszczy w dniach 16-17.03.2018

Ponownie nasi zawodnicy bardzo dobrze się zaprezentowali, rywalizując i wygrywając ze znacznie liczniejszymi drużynami.

Nasz klub reprezentowało 9 zawodników zdobywając 6 medali (2 złote, 2 srebrne, 2 brązowe), zajmując 4 miejsce w klasyfikacji medalowej zawodników 13 lat.

Zawody te składają się z dwóch etapów: I rundy eliminacyjnej, a następnie z zawodów finałowych II rundy.

W klasyfikacji chłopców 2 miejsce zajął Hubert Małkowski, który zdobył 2 medale, należy dodać że startował tylko podczas 1 dnia zawodów. W tej samej klasyfikacji 5 miejsce zajął Piotr Gilewski zdobywając 1 medal.

W kategorii dziewcząt rewelacyjnie startowała Anastazja Zięba, która zdobyła 4 miejsce w klasyfikacji, zdobywając 2 medale i znacząco poprawiając rekordy, na 400 m st. dowolnym zajęła 2 miejsce z czasem 5:04,01 poprawiając czas o ponad 15 sekund.

W wyścigu sztafetowym 4×50 st. zmiennym nasi zawodnicy w kategorii 13 lat zdobyli 3 miejsce, skład sztafety: Danuta Wiecińska, Hubert Małkowski, Anastazja Zięba, Piotr Gilewski.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Komentarze wyłączone

Komentowanie wyłączone.