Aktualności

W poszukiwaniu talentów

W dniu 14.04.2018 zawodnicy naszego klubu uczestniczyli w zawodach z cyklu Ogólnopolskie Zawody Pływackie W poszukiwaniu talentów, które odbyły się Rypinie.  Była to już III edycja tych zawodów, w których […]

Była to już III edycja tych zawodów, w których uczestniczyło 541 zawodników z 39 klubów pływackich, nasz klub reprezentowało 20 zawodników.

Podczas zawodów nasi zawodnicy zdobyli 6 medali (2 złote, 3 srebrne, 1 brązowy).

Analizując wyniki sportowe w poszczególnych kategoriach wiekowych, należy zauważyć, że ponownie najlepiej wypadli nasi zawodnicy 13-letni, zajmując 2 miejsce w klasyfikacji medalowej.

W klasyfikacji chłopców 1 miejsce zajął Hubert Małkowski, który zdobył 2 medale, w klasyfikacji dziewcząt 4 miejsce zajęła Anastazja Zięba zdobywając 2 medale.

W wyścigu sztafetowym 4×50 st. zmiennym nasi zawodnicy w kategorii 13 lat zdobyli 3 miejsce, skład sztafety: Błędowska Gabriela, Hubert Małkowski, Anastazja Zięba, Filip Politowski, natomiast w tej samej konkurencji w kategorii 11 lat nasi zawodnicy zdobyli 2 miejsce, skład sztafety: Kochanowska Martyna, Błędowski Szymon, Amelia Kocyk, Wiktor Sylwestrowicz.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.