Aktualności

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 13 lat

Rewelacyjnie – tak krótko określić można osiągnięcia w pierwszym starcie sportowym na szczeblu centralnym naszych zawodników 13 letnich, podczas Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Gorzowie Wielkopolskim, w dniach 9-10.06.2018 Zawody zgromadziły […]

Zawody zgromadziły 360 zawodników z 45 klubów pływackich, równolegle odbywały się zawody w Krakowie i Ostrowcu Świętokrzyskim, na podstawie tych wyników dokonana będzie klasyfikacja drużynowa w skali kraju.

Nasz klub reprezentowało 5 zawodników: Anastazja Zięba, Hubert Małkowski, Piotr Gilewski, Bartłomiej Józefowicz i Filip Politowski.

Na ocenę sportową wpływ ma nie tylko miejsce, które zajęli, ale postęp sportowy jaki osiągnęli nasi zawodnicy między zawodami I i II rundy czyli w okresie 3 miesięcy, a ten trzeba przyznać jest imponujący.

Średni wynik sportowy to 114%, na 21 startów indywidualnych wszystkie zakończyły się rekordami życiowymi.

Na wyróżnienie zasługują wyniki Anastazji Zięby i Huberta Małkowskiego, którzy zdobyli najwięcej punktów i zajęli miejsca w gronie nagrodzonych dyplomami za wyniki sportowe.